School Calendar 2016- 2017

Wednesday, September 7

ד' אלול

Limudei Kodesh begins -

Friday dismissal schedule

Thursday, September 8

ה' אלול

General Studies begins

Tuesday, September 13

י' אלול

Meet the Teacher Night

Monday, October 3 - Tuesday, October 4

א' תשרי - ב' תשרי

ראש השנה - no sessions

Wednesday, October 5

ג' תשרי

צום גדליה - Friday Dismissal Schedule

Tuesday, Oct. 11 - Wednesday, Oct. 12

ט' תשרי - י' תשרי

 יום כיפור - no sessions

Friday, Oct.14 - Wednesday, Oct. 26

י"ב תשרי - כ"ד תשרי

סכות - no sessions

Thursday, October 27

כ"ה תשרי

sessions resume

October 29

 שבת קדש פרשת בראשית - כ"ז תשרי

שבת מברכים - חדש חשון

November 26

שבת קדש פרשת חיי שרה - כ"ה חשון

שבת מברכים - חדש כסלו

December 24

שבת קדש פרשת  וישב - כ"ד כסלו

שבת מברכים - חדש טבת

Thursday, Dec. 29 - Friday, Dec. 30

כ"ט כסלו - א' טבת

חנוכה break - no sessions

Monday, Jan. 2

ד' טבת

sessions resume

Tuesday, January 3

ה' טבת

Parent Teachers Conferences

January 21

שבת קדש פרשת  שמות - כ"ג טבת

שבת מברכים - חדש שבט

Friday, Feb. 3 - Tuesday Feb. 7

ז' שבט - י"א שבט

Midwinter break

Wednesday , Feb. 8

י"ב שבט

sessions resume

February 14 - February 15

י"ח שבט - י"ט שבט

חומש play - כתה א'

February 25

שבת קדש פרשת משפטים, פרשת שקלים - כ"ט שבט

שבת מברכים - חדש אדר

Thursday, Mar. 9  

י"א אדר

תענית אסתר - Friday Dismissal Schedule

Monday, Mar. 13

ט"ו אדר

שושן פורים - no sessions

Wednesday, March 22

כ"ד אדר

פסח preparation day - Grades 6 - 8 - no sessions

March 25

שבת קדש פרשת  ויקהל - פקודי,

פרשת החדש - כ"ז אדר

שבת מברכים - חדש ניסן

Monday, Apr. 3 - Tuesday, Apr. 4

ז' ניסן - ח' ניסן

פסח preparation - Grades 6 – 8 - no sessions

Wednesday, April 5 - Wednesday, April 19

ט' ניסן - כ"ג ניסן

פסח break - no sessions

Thursday, April 20

כ"ד ניסן

sessions resume

April 22

שבת קדש פרשת שמיני - כ"ו ניסן

שבת מברכים - חדש אייר

May 20

שבת קדש פרשת בהר - בחקותי - כ"ד אייר

שבת מברכים - חדש סיון

Tuesday, May 23

כ"ז אייר

Parent Teachers Conferences

Tuesday, May 30 - Friday, June 2

ה' סיון - ח' סיון

שבועות - no sessions

Wednesday, June 14

כ' סיון

Eighth Grade Graduation

June 17

שבת קדש פרשת שלח - כ"ג סיון

שבת מברכים - חדש תמוז

Tuesday, June 20

כ"ו סיון

Last day of school -  full day schedule

July 22

שבת קדש פרשת מטות - מסעי - כ"ח תמוז

שבת מברכים - חדש אב

August 19

שבת קדש פרשת ראה - כ"ז אב

שבת מברכים - חדש אלול